Ogłoszenie

UWAGA! UWAGA!
Rejestrując się proszę o wpisywanie w login imienia i nazwiska postaci jaką będziecie kierować. Proszę też o wykazanie się odrobiną kreatywności i nie logowaniem się jako np. Shim Changmin tylko dlatego, że to on będzie w waszym avatarze... Postać MUSI być płci męskiej.
Lepiej jeśli będzie to Azjata xD

W razie gdybyście nie mogli zmienić avatara, a bardzo byście chcieli, piszcie na PW do admina pamiętając o przesłaniu linka do obrobionego avatara.

#1 2011-05-16 14:21:38

Han Taesun

I DON'T CARE

Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 560
zdolność 1: telekineza
zdolność 2: zadawanie bólu umysłem
wiek postaci: 20
grupa krwi: B

Paranormal Activity(?)

Wasze postaci MOGĄ mieć jakieś zdolności nadprzyrodzone.

Tylko nie wymyślajcie rzeczy niestworzonych, ani sił mogących zmienić dzieje ludzkości xD Poza tym dla jednej postaci można wybrać maksymalnie dwie zdolności. Wybór macie dość szeroki, wystarczy obejrzeć pierwszy lepszy film science fiction.

W sprawie owych zdolności piszecie do mnie na PW, a ja rozstrzygam za pomocą rzutu monetą, czy wasza postać otrzyma wymarzoną zdolność, czy nie. Zawsze jest też opcja, że mogę dać wam do wyboru jedną z dwóch ustalonych przeze mnie zdolności.

Pamiętajcie też, że te zdolności muszą być trzymane na wodzy. Nie każdy bowiem będzie je miał.
No i nie można ich wykorzystywać w celach niegodziwych.

Offline

 
STRONY POLECANE:


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.servers.pun.pl www.szkolapijarki.pun.pl www.szefowe.pun.pl www.informatykaiekonometria.pun.pl www.se-k800i.pun.pl