Ogłoszenie

UWAGA! UWAGA!
Rejestrując się proszę o wpisywanie w login imienia i nazwiska postaci jaką będziecie kierować. Proszę też o wykazanie się odrobiną kreatywności i nie logowaniem się jako np. Shim Changmin tylko dlatego, że to on będzie w waszym avatarze... Postać MUSI być płci męskiej.
Lepiej jeśli będzie to Azjata xD

W razie gdybyście nie mogli zmienić avatara, a bardzo byście chcieli, piszcie na PW do admina pamiętając o przesłaniu linka do obrobionego avatara.

#1 2011-07-15 00:05:17

Cho Joonkyu

I AM UKE

Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 609
zdolność 1: syreni śpiew
wiek postaci: za parę miesięcy kończy 16 lat
grupa krwi: AB

Zdolności

Tak sobie pomyślałam, że może każdy by opisał trochę swoje zdolności? W sensie, wiem że mamy telepatów i telekinetyków i w ogóle... ale w sumie zawsze są jakieś cechy charakterystyczne, co nie?
jakieś ograniczenia itd. bo jak to Tsun powiada 'nie jesteśmy superbohaterami'.
tak więc zawsze są ograniczenia, bariery, coś co je blokuje, niweluje... i tak dalej ^^
są też sfery i aspekty których nie rozwinęliśmy i w ogóle ^^


Cóż, ja mam zdolność, którą nazwałam "syrenim śpiewem" i pod tym hasłem kryje się każdemu chyba znana zdolność śpiewania. Syreni śpiew to śpiew hipnotyzujący o mocnym nasyceniu erotycznym. Kyu zna na razie tylko dwie formy tych piosenek, ale jest ich więcej ^^
poza tym z tą zdolnością idzie szereg dodatków. Między innymi wysoko rozwinięte i czułe zmysły. Węch jest u Kyu najlepiej rozwinięty na chwilę obecną, reszta zmysłów się nadal kształtuje. Niestety przez te przekształcenia, coś musiało ucierpieć, dlatego Kyu ma nieco skopany błędnik i zmysł równowagi. Stąd jego fajtłapowata natura. Równowaga to jego słaby punkt na pewno i tego nie da się ukryć xD
Poza tym jego zdolność rozwija się stopniowo, a że nie miał szans ćwiczyć jej przez wiele lat, niektóre rzeczy ukrywał, a innych się zwyczajnie bał, dopiero niedawno zaczęły pojawiać się nowe "dodatki".
Zdolność Kyu rozwijać się będzie w dalszym ciągu naturalnie, ale dzięki temu, że zaczyna się przekonywać do seksu bez kontroli (co tu znaczy nie blokowanie działających na wysokich obrotach zmysłów) jego zdolności mogą rozwijać się szybciej. Bo rozwijają się one najlepiej gdy działają na pełnych obrotach.
Poza tym jak wspomniałam jego 'moc' wciąż się rozwija, więc nie zdziwcie się jak pewnego dnia przy kontakcie z wodą wyrosną mu skrzela, lub błona pławna miedzy palcami. ;)

a jak ma się sprawa z wami? ^^

Offline

 

#2 2011-07-17 12:53:15

Kim Yunho

I AM SEME

Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 603
zdolność 1: Przechodzenie przez ściany
wiek postaci: 24
grupa krwi: 0 rh -

Re: Zdolności

<podnosi się z ziemi> JA NIE CHCE BY KYU BYŁ RYBĄ!!!! O_O SYRENY NIE MAJĄ ODBYTU! Z KIM SIĘ BĘDĘ PIEPRZYŁ?!



***************************
Nie, no to był żart ;> Kocham cię, skarbie :*
moja super genialna moc.. <a raczej Yunho;> to przenikanie materii. Jak Yunho się lubi chwalić, nie ma dla niego ograniczeń. Może przeniknąć dosłownie wszystko. <nie wiem jak by się czuł w jądrze ziemi, ani na dnie oceanu, bo by tam dojść to pewnie tlen by mu się skończył, ale podejrzewam, że dał by radę> Swoje zdolności odkrył jak miał jakieś 2-3 latka..? Na etapie gdy dziecko dopiero poznaje świat i z czasem swoje ciało... Dlatego jego moc jest dla niego czymś naturalnym i bardzo dobrze rozwiniętym. Dlaczego się z tym krył? Bo Yunho wbrew pozorom nie jest debilem. Dość szybko obczaił, że rodzice tak nie umieją i że nie jest to dobrze odbierane przez otoczenie.. Jego matka wiedziała o jego zdolnościach.. z resztą trudno nie zauważyć gdy dziecko przechodzi przez ściany ;> Ogólnie o jego przenikaniu wiedzą 4 osoby <matka, Kyu, ojciec, Alex>, z czego dwie nie żyją.
Gdy Yunho był nastolatkiem <wiem, że trudno to sobie wyobrazić> to często eksperymentował ze swoją mocą, dlatego myśli, że wie już o niej wszystko. I faktycznie opanował ją niemal do perfekcji. Mógłby jednak nauczyć się czegoś jeszcze, ale taka możliwość nie przyszła mu nigdy do głowy, więc nigdy nawet nie próbował. Nie wiem, czy okoliczności go zmuszą do tego by się nauczyć czegoś nowego.. Może tak, może nie.. Na razie, zostańmy przy tym, że umie przenikać wszystko. A także sprawia, że przedmiot lub istota, z którą ma bezpośredni kontakt także podziela jego właściwości. Gdy bardzo się postara, może sprawić, że przez jakieś 10 sekund przedmiot, który dotykał ciągle może coś przenikać.
Przy tej mocy jest tylko jedno ograniczenie : Nie może się w pełni zmaterializować, gdy coś przenika. gdy przenika przez np. sufit. To wystające kończyny mogą być "prawdziwe" podczas, gdy reszta ciała jest niematerialna. Zwykła logika. Sam siebie nie może zmaterializować, ale może "zatopić" jakiś przedmiot w innym, ale jest to zmiana nie odwracalna. Bo wtedy te dwa przedmioty zaczynają tworzyć jeden i trudno było by Yunho na nowo je rozdzielić, bo zatracają swoje naturalne właściwości.. Nie wiem po co wam to pisze, bo to straszne duperele i szczegóły, a ja nie umiem dobrze tłumaczyć~~ Nevermind.
Podsumowując:
Yunho umie przenikać wszystko. I będzie w rozpaczy, gdy młody się zmieni w rybę, bo zoofilia też jest karalna XD


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m3tf3nLIY21rqfkkoo5_250.gif

Offline

 

#3 2011-07-17 13:05:05

Cho Joonkyu

I AM UKE

Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 609
zdolność 1: syreni śpiew
wiek postaci: za parę miesięcy kończy 16 lat
grupa krwi: AB

Re: Zdolności

Młody się w rybę nie zmieni! ogon mu nie wyrośnie xD spokojnie xD
i weź z tą zoofilią xD

a tak swoja droga, to w moim wywodzie zapomniałam chyba wspomnieć o zmyśle dotyku o_0 a to chyba najważniejsze. bo w sumie gdyby nie receptory w skórze, Młody byłby nie aż tak wyjątkowy. No i zmysł dotyku jest bardzo silnie związany z jego seksualnością i z erotyką. Młody woli mężczyzn/chłopaków, wiec dotyk osób tej samej płci wywołuje u niego pewne sensacje o bardzo silnym zabarwieniu erotycznym. Dotyk kobiet/dziewczyn nie ma na niego żadnego wpływu. Gdy sam się dotyka, też nie robi to na nim większego wrażenia niż na normalnym człowieku. Problem zaczyna się dopiero gdy dotyka go drugi mężczyzna/chłopak. To czego doznaje wzmacnia się też, gdy osoba płci męskiej, która go dotyka/mizia/głaska/przytula ma dla niego jakieś znaczenie: ukochany, przyjaciel. jak to gdzieś w historii było napisane [chyba], Młodego można doprowadzić przez samo mizianie, do orgazmu.Wielokrotnie pod rząd. No, to chyba tyle o specyfice Młodego, mam nadzieję, że już nie będę musiała niczego więcej dopisywać xD

Offline

 

#4 2011-07-17 15:42:47

Lee Kenji

I AM SEME

9163793
Zarejestrowany: 2011-05-17
Posty: 337
zdolność 1: telekineza
zdolność 2: telepatia
wiek postaci: 22
grupa krwi: 0

Re: Zdolności

Przy was, zdolności Kenjiego nie są jakieś porażające XD W każdym razie, on na pewno nie umiałby się zmienić w rybę ;]
Ja mam dwie, telekineza i telepatia. Na początku było to jedynie czytanie w myślach, ale za uświęcającą zgodą Tsuna moja zdolność ewoluowała. Nie jest to chyba nic co trzeba wyjaśniać.. ale się postaram ;>
TELEKINEZA - tą zdolność odkrył najpóźniej.. znaczy w liceum i własnie w tym wieku najbardziej się u niego rozwinęła. Na początku nie umiał ruszyć nic co było cięższe niż długopis, więc nic specjalnego. Potem jednak nauczył się to kontrolować do tego stopnia, że teraz może spokojnie poruszać wszystkim co jest w pobliżu. Nie tylko pojedyńczymi elementami, ale także większą ilością. A to iloma jest w stanie równocześnie poruszać i lewitować <czy co tam mu się zachce nimi robić> zależy od ich wagi.. im więcej ważą tym mniej ich uniesie. W każdym razie do tony spokojnie udźwignie. Jeśli chodzi o poruszanie osobami żywymi, to tu jest problem, bo to wymaga dużej koncentracji. Może podnieść człowieka siłą woli i np rzucić o ścianę, ale nie może kazać czegoś zrobić jego ręce, czy nodze.
Ogólnie nikomu się nie przyznał do swoich zdolności. Jedynie jego siostra Sara o tym wie, ale nie od niego, tylko sama to przyuważyła.
Druga zdolność : TELEPATIA - ona rozwinęła się najwcześniej. Już w gimnazjum zaczął słyszeć głosy w swojej głowie. Wtedy o mało nie zwariował, ale na szczęście, jego klasa nie należała do zbyt rozrywkowych, więc mógł w większości przypadków przebywać sam, z dala od ludzi. Gdy nie umiał nad tym panować, wbrew własnej woli słyszał czyjeś myśli. A gdy przebywał z większą ilością osób natychmiast dostawał bardzo silnej migreny. Dopiero później, pod koniec liceum, nauczył się wyciszyć te myśli. Dlatego, możecie być całkowicie spokojni o swoje sekrety, bo Kenji nie zajrzy wam do głowy. On to po prostu bardzo dobrze ignoruje. W jego przypadku to wygląda jak słuchanie piosenki od tyłu. Dopóki się nie skupi na konkretnej osobie i jej myślach, nie będzie to dla niego miało najmniejszego sensu. Kenji potrafi też wejść do czyjegoś umysłu i sam sobie przejrzeć dość dokładnie czyjeś myśli, wspomnienia, itp, ale tego nie robi, bo dla niego to zbyt intymne. Z resztą, do Kena to niepodobne, prawda? W związku z telepatią może też kontaktować się z umysłami innych osób i przesłać im swoje myśli. W tym wypadku odległość nie odgrywa kompletnie żadnej roli. Ktoś równie dobrze mógłby być na końcu świata.
Jako, że Kenji to łagodnie usposobione stworzenie, nie czerpie ze swoich mocy dużych korzyści.. no może czasem, sobie w ten sposób posprząta pokój, albo wyśle mamie mentalnego smsa żeby mu zrobiła obiad i zaszyfruje go tak, by pomyślała ze to jej własne myśli, ale poza tym, to raczej całkiem niewykorzystywane przez niego moce.

Ostatnio edytowany przez Lee Kenji (2011-07-17 15:44:58)

Offline

 

#5 2011-08-29 17:47:35

Kim Kibum

I DON'T CARE

6319678
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 1124
zdolność 1: czytanie w myślach
zdolność 2: wytwarzanie pola siłowego
wiek postaci: 19

Re: Zdolności

Pierwsza zdolność Kibuma to telepatia czyli to samo co u Kenji... jest określona jako czytanie w myślach, ale to nadal telepatia.
Kibum odkrył swoją zdolność jak był mały, dlatego też w pełni ją kontroluje. Jest w stanie zablokować myśli przychodzące do jego umysłu. Zakłada na swój umysł blokady i dzięki temu funkcjonuje jak normalny człowiek. Nie korzysta z mocy za często, bo nie lubi naruszać prywatności innych. Jednak są momenty że musi oczyścić swój umysł i wtedy daje upust swojej zdolności wchodząc do umysłu wszystkiego co się dookoła znajduje. Kibum może wejść komuś do głowy niepostrzeżenie, nikt nie jest w stanie tego wyczuć dopóki sam Kibum tego nie chce. Oczywiście może sprawić komuś ogromny ból głowy jeśli wedrze się brutalnie do umysłu, lub tylko trochę ten umysł połechtać.
Kibum może komuś coś powiedzieć w głowie... tak jak u Kenji'ego, ale nie może to być aż tak wielka odległość. Tak więc na terenie całego akademika i miasta jest w stanie to zrobić.
Rodzice wiedzą o jego umiejętności, do tego Minho także jest świadom, Tsun oraz martwy już Eiji.
Kibum nie nadużywa swoich umiejętności, nie chce tego robić.
Druga umiejętność to wytwarzanie pola siłowego ale jeszcze o tej umiejętności nie ma pojęcia.

Offline

 
STRONY POLECANE:


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wilczki.pun.pl www.pfcoss.pun.pl www.boniuots.pun.pl www.pokemonlind.pun.pl www.zagadkizcalltv.pun.pl