Ogłoszenie

UWAGA! UWAGA!
Rejestrując się proszę o wpisywanie w login imienia i nazwiska postaci jaką będziecie kierować. Proszę też o wykazanie się odrobiną kreatywności i nie logowaniem się jako np. Shim Changmin tylko dlatego, że to on będzie w waszym avatarze... Postać MUSI być płci męskiej.
Lepiej jeśli będzie to Azjata xD

W razie gdybyście nie mogli zmienić avatara, a bardzo byście chcieli, piszcie na PW do admina pamiętając o przesłaniu linka do obrobionego avatara.

#1 2011-05-16 14:17:57

Han Taesun

I DON'T CARE

Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 560
zdolność 1: telekineza
zdolność 2: zadawanie bólu umysłem
wiek postaci: 20
grupa krwi: B

REGULAMIN

Wypada regulamin na forum napisać, chociażby dlatego, aby robił dobre wrażenie.

Dział ten jest otwarty dla wszystkich, tak więc, przed rejestracją proszę o zapoznanie się z tym regulaminem.



CZĘŚĆ OFICJALNA:
1. Staramy sie odnosić z szacunkiem do innych użytkowników.
2. Piszemy, piszemy, piszemy, co równa się bezsensownemu nabijaniu postów, aczkolwiek posty nie mogą zawierać tylko emotikonek. (o postach nieco niżej)
3. Spraszamy tu tylko wybrane i zaufane osoby, by nie było przysłowiowego "gnoju".
4. Każda osoba MUSI mieć avatar. (o avatarach nieco niżej)
5. Jedna osoba może prowadzić jedną postać

CZĘŚĆ O TYM JAK PISAĆ:

1. Piszemy w stylu RPG, czyli:
a) to co mówimy piszemy od myślnika.
b) opisujemy wszystko w narracji pierwszo- lub trzecioosobowej.
c) myśli ułożone w konkretny przekaz piszemy kursywą.
2. Używamy zasad poprawnej polszczyzny, polskich znaków itd. Rzecz jasna ja się o interpunkcję czy inne bzdety czepiać nie będę, bo wiem, że sama robię mnóstwo błędów.
3. Post musi mieć minimum 3 ładne zdania. Staramy się pisać dużo w jednym poście, by przybliżyć reszcie portret psychologiczny bohatera, jego spojrzenie na świat itd.
4. Gdy postać przechodzi do innego tematu piszemu:
<zt: nazwa tematu do którego idziemy>
5. Ah... jeszcze coś... no sex in first 5 days, ok?

CZĘŚĆ O AVATARACH:

1. Każdy powinien posiadać avatar, na którym przedstawiona będzie jego postać.
2. Postać ta MUSI być prawdziwym człowiekiem, nie postacią z kreskówki itd.
3. Avatar może mieć maksymalne wymiary 200 x 200.
4. Zanim wybierzemy postać, sprawdzamy, czy nie została ona już wcześniej wybrana. (więcej TU)
5. Avatary nie powinny odstraszać innych, ani być zbyt... hmm... wulgarne/odrażające

CZĘŚĆ O NICKU:

1. Nasze nicki powinny zawierać zmyślone imię i nazwisko postaci.
2. Nie wymyślamy nazw typu: Jędrek Brzęczymucha ... -_-'
3. Imiona i nazwiska mogą należeć do prawdziwych postaci. Grunt, by się nie powtarzały.
4. GRAMY TYLKO POSTACIAMI MĘSKIMI

No, i wystarczy stosować się do tego bezsensownego regulaminu, a nam wszystkich będzie się łatwiej żyło.


Jest jeszcze jeden punkt. BARDZO WAŻNY
*Jeśli jakiś użytkownik nie będzie spełniać wymagań (będzie sie upierać przy swoich racjach i nie usłucha próśb) mam prawo zablokować IP owej osoby i inne takie duperele. Więc proszę, nie sprzeciwiajcie sie i nie narażajcie mnie na niepotrzebny stres.
innymi słowy:
nie wkurzać admina.

Dziękuję,
Admin

Offline

 
STRONY POLECANE:


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.szkolapijarki.pun.pl www.informatykaiekonometria.pun.pl www.narutowojna.pun.pl www.szefowe.pun.pl www.se-k800i.pun.pl