Ogłoszenie

UWAGA! UWAGA!
Rejestrując się proszę o wpisywanie w login imienia i nazwiska postaci jaką będziecie kierować. Proszę też o wykazanie się odrobiną kreatywności i nie logowaniem się jako np. Shim Changmin tylko dlatego, że to on będzie w waszym avatarze... Postać MUSI być płci męskiej.
Lepiej jeśli będzie to Azjata xD

W razie gdybyście nie mogli zmienić avatara, a bardzo byście chcieli, piszcie na PW do admina pamiętając o przesłaniu linka do obrobionego avatara.

#1 2011-12-06 23:33:33

Kim Yunho

I AM SEME

Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 603
zdolność 1: Przechodzenie przez ściany
wiek postaci: 24
grupa krwi: 0 rh -

DZIKA RZĄDZA YUNHO!

W temacie może pisać każdy kto chce seksu, a sytuacja w grze mu na to nie pozwala.
W skrócie chodzi o seks z innymi postaciami z którymi chcielibyśmy się przespać, a nie możemy bo np. są w związku z kimś innym. Zasady podobne co w survivalu.
Grać może każdy kto ma czas. Kolejka nie obowiązuje. Każdy się może przyłączyć.
Starajmy się na razie tworzyć krótkie posty. I módlmy się by Umma mnie nie zabiła ;]



Zaczynamy!


***

Wszedłem do pokoju i usiadłem na łóżku. Byłem sam. Na dworze zaczynało się już ściemniać, więc włączyłem lampkę nocną i położyłem się na brzuchu. Nudzi mi się.


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m3tf3nLIY21rqfkkoo5_250.gif

Offline

 

#2 2011-12-06 23:38:00

Kim Kibum

I DON'T CARE

6319678
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 1124
zdolność 1: czytanie w myślach
zdolność 2: wytwarzanie pola siłowego
wiek postaci: 19

Re: DZIKA RZĄDZA YUNHO!

Wszedłem znudzony do pokoju i zobaczyłem chłopaka leżącego na łóżku. Już go kiedyś chyba spotkałem. Ale mogło mi się wydawać. Uniosłem pytająco brew i zamknąłem za sobą drzwi. Było już ciemno a pokój oświetlała jedynie lampka.

Offline

 

#3 2011-12-06 23:47:14

Kim Yunho

I AM SEME

Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 603
zdolność 1: Przechodzenie przez ściany
wiek postaci: 24
grupa krwi: 0 rh -

Re: DZIKA RZĄDZA YUNHO!

Gdy usłyszałem skrzypienie drzwi uniosłem głowę by spojrzeć na przybysza. Na ustach wykwitł mi cwaniacki uśmiech. Właśnie czekałem na jakąś dupę. Mam dziś dobry dzień! Uniosłem się na łokciach i zmierzyłem go wzrokiem. - Oświeć światło, ok? - nie spuszczając z niego wzroku poklepałem koło siebie miejsce na łóżku, dając mu do zrozumienia że może tu usiąść.


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m3tf3nLIY21rqfkkoo5_250.gif

Offline

 

#4 2011-12-06 23:50:54

Kim Kibum

I DON'T CARE

6319678
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 1124
zdolność 1: czytanie w myślach
zdolność 2: wytwarzanie pola siłowego
wiek postaci: 19

Re: DZIKA RZĄDZA YUNHO!

Rozejrzałem się i na ścianie znalazłem włącznik. Po chwili pokój został zalany światłem. Spojrzałem na chłopaka.
Niebezpieczny...
Jednak podszedłem pewnie do łóżka i usiadłem w pewnej odległości od niego.
Był niezły, to musiałem przyznać i widziałem że oceniał mnie.

Offline

 

#5 2011-12-07 11:37:04

Lee Kenji

I AM SEME

9163793
Zarejestrowany: 2011-05-17
Posty: 337
zdolność 1: telekineza
zdolność 2: telepatia
wiek postaci: 22
grupa krwi: 0

Re: DZIKA RZĄDZA YUNHO!

Wszedłem do pomieszczenia i rozejrzałem się szybko - Hej Kibum.. - rzuciłem w jego stronę i podszedłem do łóżka szybkim krokiem. Wsparłem ręce na biodrach i spojrzałem ze złością na mojego współlokatora - Yunho! Zabrałeś moje klucze! Nie mogę wejść do pokoju.. - Patrzyłem na niego wyczekująco i wyciągnąłem przed siebie dłoń.

Offline

 

#6 2011-12-07 15:14:36

Kim Yunho

I AM SEME

Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 603
zdolność 1: Przechodzenie przez ściany
wiek postaci: 24
grupa krwi: 0 rh -

Re: DZIKA RZĄDZA YUNHO!

Prychnąłem kpiąco patrząc na nową dupę. Uśmiechnąłem się lekko. Ja to mam dziś szczęście. Złapałem go za rękę i pociągnąłem na łóżko, pomiędzy mnie, a chłopaka którego Kenji nazwał Kibumem. Gdy już leżał przygniotłem go swoim ciałem i spojrzałem na Kibuma porozumiewawczo - Pomóż mi go rozebrać. Zabawimy się. - wyszczerzyłem zęby w uśmiechu i poklepałem Kenjiego po tyłku.


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m3tf3nLIY21rqfkkoo5_250.gif

Offline

 

#7 2011-12-07 15:43:06

Kim Kibum

I DON'T CARE

6319678
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 1124
zdolność 1: czytanie w myślach
zdolność 2: wytwarzanie pola siłowego
wiek postaci: 19

Re: DZIKA RZĄDZA YUNHO!

Po chwili w pokoju znalazł się Kenji.
- Cześć Kenji- odezwałem się cicho i uśmiechnąłem się do niego lekko.
Po czym wszystko się szybko potoczyło i Kenji znalazł się na łóżku, przygnieciony przez tego chłopaka.
Kazał mi go rozebrać.
- Skoro tak bardzo chcesz go nago to go sam sobie rozbierz- odparłem i uśmiechnąłem się złośliwie.

Offline

 

#8 2011-12-07 22:15:01

Lee Kenji

I AM SEME

9163793
Zarejestrowany: 2011-05-17
Posty: 337
zdolność 1: telekineza
zdolność 2: telepatia
wiek postaci: 22
grupa krwi: 0

Re: DZIKA RZĄDZA YUNHO!

Nim zdążyłem zareagować na cokolwiek znalazłem się przygnieciony do łóżka przez Yunho! - Czyś ty oszalał?! - Krzyknąłem, ale nie wyszło mi to za dobrze, bo pościel mnie trochę zagłuszyła - Natychmiast mnie puść!! - Krzyczałem próbując się wyrwać. Yunho stanowczo przegina! Zwłaszcza z rozbieraniem! - Jestem facetem, pacanie! Puść mnie!! - Krzyczałem na serio już wkurzony

Offline

 

#9 2011-12-07 22:36:51

Kim Yunho

I AM SEME

Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 603
zdolność 1: Przechodzenie przez ściany
wiek postaci: 24
grupa krwi: 0 rh -

Re: DZIKA RZĄDZA YUNHO!

Olałem wrzaski Kenjiego i mrugnąłem do siedzącego obok chłopaka - uważaj byś nie był następny... - Gdy współlokator przytoczył argument odnośnie jego płci po prostu wzruszyłem ramionami i ponownie wymierzyłem mu klapsa w tyłek - leż spokojnie i ciesz się chwilą! - Przez chwilę się zastanawiałem czy użyć tu swojej mocy, ale biorąc pod uwagę że moja ofiara dość mocno wierzgała nie miałem wyboru. Jednym ruchem ręki pozbawiłem go gatek, sprawiając że spodnie po prostu przez niego przeniknęły. Oblizałem wargi widząc jego bezbronny nagi tyłek. Po dłuższej chwili niechętnie oderwałem wzrok i spojrzałem na chłopaka obok - serio nie chcesz się przyłączyć?


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m3tf3nLIY21rqfkkoo5_250.gif

Offline

 

#10 2011-12-07 22:40:57

Kim Kibum

I DON'T CARE

6319678
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 1124
zdolność 1: czytanie w myślach
zdolność 2: wytwarzanie pola siłowego
wiek postaci: 19

Re: DZIKA RZĄDZA YUNHO!

- Niby że mam na ciebie uważać?- prychnąłem.
Stuknąłem go palcem w ramię i zachichotałem.
- Kenji potrzebujesz pomocy, czy może jednak nie?- spytałem się przygniecionego chłopaka, który już nie miał na sobie dolnej części garderoby.
Rozłożyłem się na łóżku i czekałem na rozwój sytuacji.

Offline

 

#11 2011-12-07 22:49:43

Lee Kenji

I AM SEME

9163793
Zarejestrowany: 2011-05-17
Posty: 337
zdolność 1: telekineza
zdolność 2: telepatia
wiek postaci: 22
grupa krwi: 0

Re: DZIKA RZĄDZA YUNHO!

- Yaaaaaaaaaaaaaaah! !! - Krzyknąłem czując jak pozbawia mnie spodni. W pierwszym odruchu zacisnąłem mocno pośladki - Czyś ty zwariował?!! Nie daruję ci tego zboczeńcu! Puść mnie!!! - Tym bardziej zacząłem się wyrywać, ale leżąc na brzuchu nie miałem dużego pola manewru. W końcu zawstydzony sytuacją schowałem twarz w pościeli modląc się by to upokorzenie szybko się skończyło. Gdy usłyszałem Kibuma, odwróciłem twarz w jego stronę i mruknąłem cicho :  - a jak myślisz?

Offline

 

#12 2011-12-07 23:17:58

Kim Yunho

I AM SEME

Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 603
zdolność 1: Przechodzenie przez ściany
wiek postaci: 24
grupa krwi: 0 rh -

Re: DZIKA RZĄDZA YUNHO!

Postawa Kenjiego zaczynała mi się coraz bardziej podobać. Puściłem mimo uszu słowa Kibuma, czy jak mu tam było. Nie chce się przyłączyć więc niech chociaż nie przeszkadza. Jedną rękę rozpiąłem spodnie i wyciągnąłem z nich swój całkiem już twardy członek. Jak to dobrze być młodym. 24 latka na karku i żadnych problemów z erekcją. No ale nie będę się teraz rozwodził nad swoja zajebistością. Bez żadnego uprzedzenia przycisnąłem swój członek do jego wejścia, powoli wpychając się na siłę w jego tyłek. Nie mam kremu ani nic, więc pewnie trochę potrwa zanim wejdę w niego do końca. Heh.


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m3tf3nLIY21rqfkkoo5_250.gif

Offline

 

#13 2011-12-07 23:24:20

Kim Kibum

I DON'T CARE

6319678
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 1124
zdolność 1: czytanie w myślach
zdolność 2: wytwarzanie pola siłowego
wiek postaci: 19

Re: DZIKA RZĄDZA YUNHO!

- Wiesz co? Przynajmniej byś go trochę przygotował na to... aigoo- pokręciłem głową. Kenji wyglądał upokorzonego.
Szkoda mi się go zrobiło. Niewiele myśląc ściągnąłem z siebie koszulkę i rzuciłem się na wielkiego chłopaka i odepchnąłem go od Kenji'ego. Leżał na plecach, tak więc korzystając z okazji usiadłem na nim okrakiem.
- Zabawa nie polega na gwałcie...- szepnąłem mu do ucha i przygryzłem lekko jego płatek.
Uśmiechnąłem się uroczo i dłonią przesunąłem po jego stwardniałym członku...
- Tak przy okazji... Jak masz na imię??

Offline

 

#14 2011-12-07 23:40:29

Lee Kenji

I AM SEME

9163793
Zarejestrowany: 2011-05-17
Posty: 337
zdolność 1: telekineza
zdolność 2: telepatia
wiek postaci: 22
grupa krwi: 0

Re: DZIKA RZĄDZA YUNHO!

Leżałem niespokojnie na łóżku gdy nagle poczułem jak we mnie wchodzi. Zacisnąłem zęby z bólu, ale i tak w brew woli moje usta opuścił jęk. Co za kretyn! To boli! Czułem jak się we mnie powoli zagłębia, cały czas cicho syczałem zaciskając dłonie na poszewce kołdry. Nie był nawet w połowie gdy nagle całkiem się wysunął i mnie puścił. Zszokowany uniosłem się szybko na łokciach i spojrzałem w bok. Kibum się na niego rzucił! Patrzyłem w szoku jak siada na nim okrakiem i pochyla się nad jego uchem. Czy on oszalał?! Chciałem coś powiedzieć, ale jedyne o czym teraz myślałem to by zakryć jakoś tyłek. Jebany drań! Nie puszczę mu tego płazem!

Offline

 

#15 2011-12-07 23:56:51

Kim Yunho

I AM SEME

Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 603
zdolność 1: Przechodzenie przez ściany
wiek postaci: 24
grupa krwi: 0 rh -

Re: DZIKA RZĄDZA YUNHO!

Najnormalniej w świecie się przygotowywałem do ruchania swojego współlokatora. Byłem już w połowie gdy nagle ten chłopak obok się na mnie rzucił! Pewnie bym się wściekł, gdyby nie to że obecnie na mnie siedział w ciekawej pozycji. Ale! Tak się nie robi! To nie bezpieczne dla zdrowie by przerywać w połowie! Tak nie wolno! Mój członek nie może za długo przebywać na powietrzu. Mam nadzieję, że ten mały urwis zdaje sobie sprawę z tego że mi za to zapłaci. Uśmiechnąłem się ironicznie gdy coś tam wspomniał o gwałcie. Bardzo chętnie go zgwałcę. Nie ma sprawy. - Yunho.. a ty? - spytałem i zacząłem zdejmować z niego spodnie. Pod wpływem jego dotyku mój członek niecierpliwił się coraz bardziej. Drgał bezwstydnie czekając jak moje dłonie w końcu wydostaną ze spodni seksowny tyłek siedzącego na mnie chłopaka. Kenji przestał mnie teraz interesować. Niech sobie weźmie te swoje klucze i spierdala. No, chyba że chce się przyłączyć.


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m3tf3nLIY21rqfkkoo5_250.gif

Offline

 
STRONY POLECANE:


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wilczki.pun.pl www.pbfnaruto.pun.pl www.pokemonlind.pun.pl www.pfcoss.pun.pl www.zagadkizcalltv.pun.pl