Ogłoszenie

UWAGA! UWAGA!
Rejestrując się proszę o wpisywanie w login imienia i nazwiska postaci jaką będziecie kierować. Proszę też o wykazanie się odrobiną kreatywności i nie logowaniem się jako np. Shim Changmin tylko dlatego, że to on będzie w waszym avatarze... Postać MUSI być płci męskiej.
Lepiej jeśli będzie to Azjata xD

W razie gdybyście nie mogli zmienić avatara, a bardzo byście chcieli, piszcie na PW do admina pamiętając o przesłaniu linka do obrobionego avatara.

#1 2011-05-27 16:56:58

Han Taesun

I DON'T CARE

Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 560
zdolność 1: telekineza
zdolność 2: zadawanie bólu umysłem
wiek postaci: 20
grupa krwi: B

Rozkmina

tak sobie siedziałam i myślałam...
bo w sumie na tym forum wszystko jest możliwe, nie?
i rozmowa z pewną osóbką, podczas której padły słowa:

"minki i kenji przynajmniej robią coś pożytecznego...
znaczy, raczej dziecka z tego nie będzie,
ale bóg mi świadkiem że się o nie starają xD "


pobudziła moją wyobraźnię. I tak sobie zaczęłyśmy gdybać co by było jakby uke zaciążyły xD
w sumie to byłby niezły cyrk. Zwłaszcza co u niektórych, bo jedni pewnie by skakali z radości, a drudzy by się za głowy złapali i by włosy sobie wyrywali.
oj, by się działo.
w razie co: pamiętajcie, że jak coś to zawsze możecie mieć ciążę urojoną xD

W każdym razie mamy następujące uke i "uke":
Minki
Joonkyu
Kibum
Taesun
Eiji
Joon

jakie są wasze teorie na temat ich oraz ich partnerów hipotetycznej reakcji na ciążę?
kto byłby "samotną matką"?
kto miałby największe szanse na zamążpójście?
z ustaleniem ojcostwa którego z dzieci byłby problem? xD

Offline

 

#2 2011-05-27 18:20:09

Lee Kenji

I AM SEME

9163793
Zarejestrowany: 2011-05-17
Posty: 337
zdolność 1: telekineza
zdolność 2: telepatia
wiek postaci: 22
grupa krwi: 0

Re: Rozkmina

+ Minki w ciąży?! Aaaaaaaaa! Kochanie! ^^ <Kenji cały w skowronkach> Byłbym najszczęśliwym mężczyzną na świecie ;D Ale z drugiej strony to chyba troszkę za wcześnie na dziecko.. w końcu mój skarb ma dopiero 18 lat.. możemy jeszcze poczekać~~ Ale idea bardzo mi się podoba ^^
               - reakcja Kenjiego była by: "Kochanie to cudownie! Kocham Cię! Będę najlepszym ojcem na świecie!" i w ten deseń. Zaraz potem bym mu się oświadczył, o ile nie zrobiłbym tego wcześniej ;] I z ojcostwem też nie robiłbym problemów. Z resztą nawet jeśli nie było by moje to bym je kochał bo było by Minkiego, a jego kocham nad życie~~ <3

+ Joonkyu - Yunho by chyba szlag trafił XD w dodatku Kyu jest nieletni, pewnie by "tatusia" zamkneli w wiezieniu. Ale stawiam że nie byłby "samotną matką". Yunho to może i drań ale pewnie by się nim zaopiekował. Ojcostwo? Nie wiem. Chyba też nie było by problemów.

+ Kibum - Oby to się nie stało! Biedne dziecko! O_O
+Taesun - Hannie pewnie by rozpaczał że brzuszek mu nie pozwala na wszystkie pozycje.. ;] Ale w gruncie rzeczy ma instynkt macierzyński i byłby dobrą matką ;] I myślę że byłby jednak samotnym rodzicem ;< Małżeństwo? Raczej nie. ojcostwo? I oto jest pytanie. Pewnie nawet matka by tego nie wiedziała ;] Z całym szacunkiem Tsunnie~~ ;>
+Eiji - To był by szok. Dla Eijiego chyba też XD Serio niewiem. To jest bardzo tajemnicze i jakoś tego nie widzę XD
+ Joon - to samo co u Eijiego.

Ostatnio edytowany przez Lee Kenji (2011-05-27 18:22:55)

Offline

 

#3 2011-05-27 18:30:28

Lee Minki

I AM UKE

6150541
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 384
zdolność 1: kriokineza
wiek postaci: 19
grupa krwi: 0

Re: Rozkmina

Zacznę od tego, że Minki i Kenji się o dziecko nie starają, prawda kochanie? *szuka wsparcia u swojego seme* Nawet jeżeli to tak wygląda w oczach innych... Ale w sumie sam pomysł z mpreg na forum jest dosyć, no cóż, dosyć ciekawy ^^ Chociaż nie jestem pewna czy ten akademik to najlepsze środowisko do wychowywania dziecka xP

A co do moich teorii, no to cóż... Myślę, że sama ciąża dla każdego uke byłaby wielkim zaskoczeniem.
Minki- no cóż, jak już wspominałam, Minki i Kenji się o dziecko nie starają, ale jakby przez przypadek, czysty przypadek, Minki zaciążył, to myślę, że po wyjściu z pierwszego szoku by się w sumie ucieszył, nie mówiąc już o Kenjim, który pewnie oszalałby z radości i spełniał wszystkie zachcianki swojego chłopaka, co przy i tak już dość dużym apetycie Minkiego mogłoby być dość ciekawe...
Joonkyu- hmm... Jakby on zaciążył to mogłaby być niezła afera... No bo po 1. nieletni po 2. ojcem byłby jego "kuzyn"... Ciężko mi ocenić, czy sam Kyu by się cieszył z ciąży... W sumie nosiłby w sobie cząstkę Yunho, więc może tak, ale ewentualna reakcja Yunho jest dla mnie kompletną zagadką, bo on mógłby zareagować na każdy sposób, począwszy na zmuszeniu młodego do aborcji, a skończywszy na oświadczynach...
Kibum- przy ciąży Kibuma mógłby wyjść niezły dramat, no bo w sumie dopiero co się rozstał z Minho, a tu szok, jest z nim w ciąży! To by dopiero było rozwinięcie akcji ^^ Jednak reakcja Kibuma jest dla mnie zagadką tak samo jak reakcja Yunho, Kibum jest nieprzewidywalny. Mimo to, myślę, że jakby Minho się dowiedział o ciąży (a kto wie czy by się dowiedział czy nie), to po otrząśnięciu się z pierwszego szoku byłby gotowy poświęcić się dla Kibuma i dziecka. Tylko czy Kibum by tego chciał?
Taesun- no i tu mamy postać przy której ustalenie ojcostwa z pewnością byłoby niemałym problemem ^^ No bo w sumie w jego przypadku to z pewnością byłaby wpadka, a że on chętny zawsze i wszędzie, i z każdym to sam by nawet nie wiedział kto jest ojcem. Jednak patrząc na jego zachowanie względem Kyu to niezła by była z niego matka ^^
Eiji- przy obecnym wyglądzie Eijiego jego ciąża jakoś by mnie nie zdziwiła. No i tu z ojcostwem też byłby pewien problem... Bo albo byłoby to dziecko Tsuna albo któregoś z gwałcicieli. Jeżeli Tsuna, to Eiji pewno by się ucieszył, a Tsun pewno by się z deka zdziwił i nie mam pojęcia co by zrobił w tej sytuacji. Istnieje szansa, że by się ucieszył i wychował dziecko na uroczą dziewczynkę (nie ważne jakiej by było płci xP)
Joon- no cóż, on póki co spał tylko z dziewczyną i z tego nawet jeżeli będą dzieci to raczej nie Joon zaciąży. Ewentualnie wchodzi też w rachubę opcja ta co u Eijiego, dziecko z gwałtu. Co prawda nie wiem czy taka ciąża by go ucieszyła, nie wykluczone, że chciałby się jej pozbyć, chociaż niby wtedy miałby kogoś z kim mógłby spać w jednym łóżku i nie martwić się o to, że ten ktoś kogoś ma...

Offline

 

#4 2011-05-27 18:55:08

Cho Joonkyu

I AM UKE

Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 609
zdolność 1: syreni śpiew
wiek postaci: za parę miesięcy kończy 16 lat
grupa krwi: AB

Re: Rozkmina

A oto mój punkt widzenia:
Minki - tak, z ustaleniem ojcostwa zero problemu zważając na to, że jego jedyny partner seksualny to Kenji. Poza tym dla mnie to parka typowo słodka i kochająca się wzajemnie, więc pewnie po obu stronach reakcja byłaby pozytywna. i to bardzo. choć pewnie szok by był, ale to zakładać należy u wszystkich. to chyba też jedyna para, jak dla mnie, która byłaby na ewentualne dziecko 'przygotowana'. Minki niby ma 18 lat, ale nie czarujmy, się kiedyś, dawno temu, w wieku 18 lat było się uznawanym za starą pannę lub starego kawalera.

Joonkyu - moja postać, więc o nim mogłabym się rozpisać na parę stron, ale oszczędzę to oczom czytających ten wywód. Joonkyu w samą ciążę by chyba nie wierzył dopóki by mu brzuch nie zaczął rosnąć. On w sumie ma dość dziecinne zachowanie, bo chce, więc jeśli by go sytuacja zmusiła do zachowywania się dorośle, to nie miałby problemu z tym. Myślę, że jakby doszło do tego, że by zaciążył, to by się po jakimś czasie raczej bardziej cieszył, niż smucił. Z resztą od długiego czasu jedynym jego partnerem seksualnym jest Yunho, więc z ojcostwem też by problemu nie było. Tylko co do reakcji Yunho mam wątpliwości. Nie sądzę aby myślał o aborcji, bo nawet gdyby młodego do tego przymusił, to Joonkyu i tak by tego nie zrobił. Joonkyu za bardzo kocha dar istnienia, by decydować za nienarodzonego człowieka czy ma żyć, czy nie. Yunho myślę, że by dostał paranoi i zacząłby świrować, że zapłodnił nieletniego (a już pomińmy to, że chłopaka). Jednak... chyba zachowałby się jak mężczyzna i by młodego w dupę nie kopnął jakby sie dowiedział, a raczej starałby się nim zająć.

Kibum - zgadzam się z Minkim, że tu mógłby wyjść dramat, bo się Kibummie rozstał z Minho. nie wiem co Kibum by zrobił, ale chyba najszczęśliwszy by nie był. Chyba. Minho zapewne by się rycersko chciał nim zająć, ale pozostaje kwestia tego, czy Kibum chciałby tej opieki. gdyby się zeszli, to pewnie jakaś przyszłość by ich wspólna czekała, ale naprawdę nie jestem w stanie nic tu przewidzieć.

Taesun - uła o_0" to byłoby... ciekawe. Tsun na bank by się niezbyt ucieszył z faktu, że zaszedł w ciążę, ale zawsze jest to ALE. Tsun wydaje się osoba bardzo odpowiedzialną, czułą, troskliwą. Poza tym zdaje się lubić dzieci. No i ma instynkt macierzyński! Tego nie da się nie zauważyć. Okazuje to zarówno w stosunku do Eijiego jak i Joonkyu. Dziecko na pewno wolałby wychować sam, albo takie moje odczucie. Ewentualnie jakiś wujek Eiji mógłby pomóc, ale u Tsuna małżeństwo i "wiązanie się" nie wchodzi w rachubę. Eiji... Eiji pewnie by się cieszył, gdyby dziecko było jego, bo widać, że czuje do Tsuna miętę. Yunho i Minho zapewne byliby mniej ucieszeni... Ale nie zmienia to faktu, że chyba nawet sam Tsun by bladego pojęcia nie miał, kto jest ojcem.

Eiji - w ojcostwo wchodzi tylko Tsun i ewentualnie gwałciciele. Eiji jest nieprzewidywalny dla mnie pod tym względem, bo jestem w stanie się założyć, że gdyby był pewien, że nosi dziecko Tsuna, to by był z tego dumny jak paw, ale nie wiem jak by potraktował dziecko z gwałtu. Jakby sie jednak okazało, że to dziecko Taesuna, to też trudno mi stwierdzić jak Tsun by zareagował. Choć chyba wziąłby na siebie odpowiedzialność i zaopiekował się Eijim. Nawet jeśli by go nie kochał i nawet jeśli nie związałby się z nim węzłem małżeńskim.

Joon - dla mnie Joon to bardzo ZŁY materiał na matkę. Samotna matkę z dzieckiem z gwałtu. Brrr~~ <ciarki ją przeszły>

Offline

 

#5 2011-05-28 14:43:43

Kim Kibum

I DON'T CARE

6319678
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 1124
zdolność 1: czytanie w myślach
zdolność 2: wytwarzanie pola siłowego
wiek postaci: 19

Re: Rozkmina

Minki
Uważam że Minki byłby wspaniałą matką. Doznałby wielkiego szoku przy odkryciu swojego stanu, ale sądzę że pogodziłby się z tym i pokochałby całym sercem dziecko. Nie ma co ukrywać, ale Minki to bardzo dobra osoba o kochanym serduszku i zająłby sie maluchem bardzo dobrze, a co do ojca? Nie wiem jakim ojcem byłby Kenji. Na pewno bardzo opiekuńczym, wręcz nadopiekuńczym. Ale ojcem starającym się aby dziecko wszystko miało i zrobiłby dla maleństwa wszystko. Taki syndrom rycerza^^

Joonkyu
To dopiero byłaby afera na cały akademik. Gwarantowany prokurator^^
Wolę sobie tego nie wyobrażać, ale biorąc pod uwagę charakter i usposobienie Kyu to byłby on szalona ale kochającą matką. A Yunho? Ja wam mówię że on byłby wspaniałym ojcem, on to dogłębnie ukrywa, nie chce pokazać że ma jakieś ludzkie odruchy, ale dziecko wyciągnęłoby wszystko na jaw^^

Kibum
Było już wcześniej powiedziane, że moja postać marzy o tym żeby mieć dziecko w przyszłości i kochałby swoje maleństwo bardzo mocno. Nawet fobia nie miałaby tutaj nic do powiedzenia. Każdy wie że więź między dzieckiem a matką jest silna. Minho nie wiem jakim byłby ojcem, ale już nie zostanie nim to pewne.

Taesun
Błagam nie! To jest tutaj niemożliwe. Dziecko byłoby tutaj skrzywdzone. Nie dość że nie wiadomo kto byłby ojcem, do tego puszczalska matka? Oj to nie dla Tsuna. Chociaż skrycie bardzo się troszczy o bliskich. Trudno przewidzieć jego reakcję na wieść o dziecku

Eiji
Byłby bardzo szaloną matką to tyle. A Tsun na ojca też się nie nadaje. Dziecko z gwałtu też nie miałoby wesoło w tym przypadku. Chociaż Eiji kochałby dziecko całym sercem i dziecko miałoby wesoło z taką mamusią.

Joon
Joon? O nie, to nie jest materiał na matkę i tyle^^

Offline

 

#6 2011-05-30 11:00:13

Kim Yunho

I AM SEME

Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 603
zdolność 1: Przechodzenie przez ściany
wiek postaci: 24
grupa krwi: 0 rh -

Re: Rozkmina

Minki
Tu chyba nie było by żadnych problemów, bo to obecnie jedyny normalny parring na forum i chwała im za to! ;) Minki jest słodki, a Kenji odpowiedzialny i opiekuńczy więc parring idealny. Mają moje błogosławieństwo: mogą zaciążać ;D Yunho może im nawet łóżko dostąpić, a to z jego strony straszne poświęcenie ;] Byle tylko "mamusia" nie upasła dziecka tak jak pana Momo^^ Sarahae:*
Joonkyu
To byłby szok dla Yunho. Ale Kibum ma racje! Yunho tylko szuka pretekstu by być z Młodym XD Gdyby Kyu był w stanie błogosławionym to była by dla Yunho idealna okazja by wyznać swoje uczucia ;] Bo teraz to ciągle ma wyrzuty sumienia że sprowadza nieletniego Młodego na złą drogę. Poza tym Yun wie że nie jest idealny, więc chce by Kyu znalazł sobie kogoś lepszego niż on... chyba odeszłam od tematu XD
Nie pamiętam kto wpadł na ten genialny pomysł z aborcją, ale szansa na to by ten wyraz pojawił się w głowie Yunho jest mniejsza niż 0. On kocha Młodego <jeszcze o tym do końca nie wie, ale zaczyna to sobie uświadamiać coraz bardziej> i tym bardziej pokochałby ich wspólne dziecko. Nie wiem jak wyglądała by sprawa ze ślubem i prokuratorem.. muszę się zorientować w prawie w Korei, ale nawet jeśli było by to niemożliwe, to Młody na pewno nie będzie samotną matką.. no chyba że Yunho przejedzie pociąg towarowy, to tak. Ale ogólnie to Yun będzie przy Młodym, a jak skończy 18 lat to wezmą ślub w Vegas, Kanadzie czy gdziekolwiek gdzie to jest legalne. Swoją drogą ojciec Yunho jest wpływowy i na pewno nie pozwoliłby by ta sprawa skończyła się skandalem.
Ustalenie ojcostwa? Młody i ja jesteśmy tu dopiero parę dni [wg czasu gry] wiec nie wiadomo czy Młody się nie zapłodnił przed przyjazdem tutaj, ale Yunho i tak będzie wszystko jedno. Byle tylko się móc zaopiekować Młodym.   
Kibum
To byłby dramat stulecia. Jeśli Kibum by zaciążył z Minho i na przykład to samo zrobił Tsun <w sensie też z Minho> to byłby to koniec świata XD *leży na podłodze i kwiczy*
Dobra, ale skupmy się na Kibumie. To było by przekichane, bo chodziłby po akademiku "z brzuszkiem" i każdy by to widział. Minho też. *kiwa głową* I tu przewiduję pięknu dramat, największy jaki by powstał na tym forum. Minho jako dobry chłopiec pewnie by zaoferował pomoc w wychowaniu, ale duma Kibuma by pewnie mu na to nie pozwoliła.. No chyba że nagle przejdzie mu ta fobia.. ale musiała by przejść mu bardzo szybko, zanim Minho się z Tsunie zadurzy ;]
Szansa na zamążpójście : 50 na 50
Taesun Pytanie z kim? ;]
- Z Yunho - Yunho by padł. Kocha Młodego a tu dzidziuś w brzuszku Tsuna.. Przejebane. Nie chciałby by Młody się o tym dowiedział, bo pewnie by nalegał by wziął za siebie odpowiedzialność i mógł by nie chcieć się widywać z Yunho, a to by naszego paranoika wykończyło. Do Tsuna Yun nic nie czuje, poza sympatią/sentymentem. Mogli by się zaprzyjaźnić, ale na romans szans tu nie ma. Yunho pewnie by zaproponował Tsunowi wysokie alimenty i wsparcie duchowe, a sam by pobiegł na kolanach do Młodego.
- Z Eijim - suprise! Myślę że Tsun już by się wolał nie przyznawać czuje to <o ile by wiedział> dziecko, niż zafundować mu takiego ojca jak Eiji. Nie mam tu nic do Eijiego, tylko myślę że Tsun nie był by chętny.
- Minho - z tego mogłoby coś być^^ Ale sama nie wiem co.. Minho niby cierpi po Kibumie.. nie wiem też jak by zareagował.. W końcu Tsun nie spał tylko z nim.. Ale myślę że tą dwójkę do siebie ciągnie.. Może Minho by poszedł na taki zwiazek i by się lansował po akademiku z ciężarnym Tsunem.. I biegał by swojej kochance po ogórki do kuchni^^
Eiji
-Dziecko z Tsunem bardzo by go chyba ucieszyło. W każdym razie takie mam przeczucie. Myślę że gdyby był w ciąży to żądał by od Tsuna wiecznej adoracji i nie spuszczał by go z oczu nawet na sekundę. Ślub? Już widzę jak Tsun się zgodzi. Ucieszył by się z dziecka, ale do ślubu chyba by się go nie dało rady przymusić.
-Dziecko z gwałtu - ... tu według prawa przysługuje aborcja.. Nie życzę tego nikomu. Jeśli Eiji by zaciążył to było by mi go cholernie żal. Tsunowi pewnie też. Myślę że całe forum by się rzuciło by wspierać samotną matkę.. bo raczej mi się nie wydaje by Eiji szukał gwałcicieli i się z nimi chciał chajtać XD A Tsun raczej do żeniaczki chętny nie jest.. ;/
Joon
Tak samo jak powyżej w przypadku gwałtu.


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m3tf3nLIY21rqfkkoo5_250.gif

Offline

 

#7 2011-05-31 10:32:03

Han Taesun

I DON'T CARE

Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 560
zdolność 1: telekineza
zdolność 2: zadawanie bólu umysłem
wiek postaci: 20
grupa krwi: B

Re: Rozkmina

Ja mam zamiar podzielić następujące osoby na 3 kategorie, bo widzę to tak, a nie inaczej.

1. DZIECKO WSKAZANE
> maja partnerów, którzy się nimi zajmą, którzy ich kochają i sami też nadają się dobrze na matki. Potrafiliby chyba najlepiej wychować swoje dzieci.
Minki - wydaje się nie być zbyt chętny na dziecko, ale dla mnie rokuje wielkie nadzieje. Myślę, że w gruncie rzeczy byłby szczęśliwy że rośnie w nim nowa istotka która w dodatku jest wynikiem miłości jego i Kenjiego. Sam ojciec nie byłby trudny do ustalenia, w sumie Minki stracił cnotę z Kanjim, prawda? ;) No i sam Kenji na dziecko się nakręcił ^^
Joonkyu - młody może i jest, ale nie wiem czy nawet nie byłby lepszą matką od Minkiego. Kyu ma w sobie coś co mnie intryguje, bo mimo, że jest dziecinny, to jak trzeba, potrafi warknąć na innych jakby był w towarzystwie najstarszy. No i ma Yunho. Yunho na bank by go wspierał. Co więcej, myślę, że jakby mu pierwszy szok przeszedł, to cieszyłby się z dziecka bardziej niż ktokolwiek by mógł przypuszczać. Przecież to widać, że on Kyu kocha~

2. DZIECKO OPCJONALNIE
Taesun - Tsun co prawda przeżyłby osobistą tragedię, gdyby był w ciąży i nie miałby bladego pojęcia czyje nosi dziecko, ale ma cholerny instynkt macierzyński. Mógłby być naprawdę wspaniałą matką, pełną poświęcenia, troski, cierpliwości i... miłości(?). Taa, nie wie czym jest miłość, ale myślę, że miłości do dziecka nie trzeba sie uczyć. Ona sama sie rodzi. Jednak byłby samotną matkę z WYBORU.

3. DZIECKO POD ŻADNYM POZOREM
> nie maja partnerów, a jeśli nawet mają kandydata na partnera, to trudno stwierdzić czy by nie zostali kopnięci w zadek po ogłoszeniu, że są w ciąży
(proszę nie brać tego do siebie, ale uważam, że te postaci nie są materiałami na matki)
Kibum - z tego towarzystwa chyba jeszcze by najbardziej uszedł, by go zaliczyć do "opcjonalnego macierzyństwa", ale i tak uważam, że to nie powinno być tak... Jako jedyny ojciec w grę wchodzi tu Minho, ale...
Eiji - stanowcze nie! jak ja widzę co się dzieję, to mówię stanowcze nie! Biedne dziecię. Nie wiem, może Eiji ma jakieś pokłady macierzyńskiej troskliwości w sobie, ale sam wymaga opieki innych, więc wątpię aby był na tyle silny, by zostać samotną matką. Bo bądźmy szczerzy, będzie samotną matką. Jeśli jest to dziecko z gwałtu, będzie samotną matką. Jeśli jest to dziecko Tsuna, też. Znam Tsuna na tyle, że wiem iż nie zbliżałby sie do Eijiego. Dałby mu pieniądze, mógłby go utrzymywać do końca życia, ale ograniczałby kontakty z nim do minimum.
Joon - dziecko z gwałtu nigdy nie jest wymarzoną opcją, nie? A Joon mógłby zaciążyć na forum tylko w ten sposób. Myślę, że człowiek z tyloma nałogami i zdolnością do pakowania sie w kłopoty nie byłby dobrym materiałem na matkę.

Offline

 

#8 2011-06-01 12:49:09

Kim Yunho

I AM SEME

Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 603
zdolność 1: Przechodzenie przez ściany
wiek postaci: 24
grupa krwi: 0 rh -

Re: Rozkmina

Szczerze powiem że cała ciąża Eijiego mnie nie pokoi.. Po tym co przeżył raczej był by mu potrzebny czas by odzyskać jakąś równowagę psychiczną czy coś, a nie dziecko.. Trochę ma przekichane i się martwię by nie zrobił czegoś głupiego.. <Wiem że to tylko forum i naprawdę nikt w ciąży nie jest ale mimo wszystko żal by mi było gdyby zrobiła aborcję lub poroniła>
Z drugiej jednak strony po nocy spać nie mogę przez pytanie KTO JEST OJCEM? I niestety odpowiedz jaka mi się nasuwa to Tsun. I to mnie martwi. Mam złe przeczucia jak to się skończy.
Ale, z drugiej strony, to może być ktoś zupełnie inny, bo przecież pierwsze nudności pojawiają się po 2 tygodniach od zapłodnienia i trwają mniej więcej do 8 tyg. A z tego co pamiętam <liczone> od teoretycznego "zapłodnienia" przez Tsuna doszło nie dłużej niż 7 dni temu. ;/
W ogóle ciąża trwa 9 miesięcy.. skoro jeden tydzień na forum się ciągnie miesiąc jak nie dłużej.. to zanim Eiji urodzi minie parę lat XD Serio mnie to ciekawi..
W każdym razie cieszę się że Kibum będzie przy Eijim. Ale i tak myślę że w akademiku by miała lepszą opiekę^^
W każdym razie Eiji trzymam za ciebie kciuki i za maleństwo też XD
To mówiłam ja, autorka Yunho, bo Yunho by tak długa przemowa przez gardło nie przeszła ;]


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m3tf3nLIY21rqfkkoo5_250.gif

Offline

 
STRONY POLECANE:


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pbfnaruto.pun.pl www.wilczki.pun.pl www.pokemonlind.pun.pl www.pfcoss.pun.pl www.zagadkizcalltv.pun.pl